Новини

Висловлюємо слова щирої вдячності МГО "Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи", що в такий нелегкий для нашої країни час змогли порадувати наших діток та колектив гарними подарунками.
Від усього серця бажаємо вам здоров"я , злагоди та душевного спокою! Всім нам Перемоги і Миру!

Свято наближається... Ми переконані, що, почувши цю фразу, кожен українець, який не тримає зброю в руках, подумає: "А як же наші захисники? Як вони будуть зустрічати свято?" І з жалем усвідомлюємо, що для більшості наших Героїв новорічні свята минуть в холодних окопах під звуки вибухів...
Сумно... Але ми не маємо права здаватися і продовжувати підтримку військових в тилу. Цього разу колектив Клубівського ліцею імені Олега Довгого долучився до збору коштів для закупівлі апаратів зовнішньої фіксації, приготували вітамінні салати (корейську моркву і бурячки) та наліпили смачних вареників. Дітки передали обереги, листи та малюнки з найтеплішими побажаннями.
Віримо, що світле свято Різдва Христового допоможе здолати темряву, яка огорнула нашу Україну!
Слава Героям!

Новорічна казка на сучасний лад "Як чорт і відьма вкрали місяць і зорі"

26 грудня 2022 о 11:37 | Губенко Ю. М. | немає коментарів

"Зустрінь Святого Миколая" - так називалась добра справа , яку виконали наші діти 19 грудня. Сьогодні Миколай завітав до кожної класної родини з цікавими завданнями, іграми, танцями-зігріванцями та чудовими подарунками, Сьогоднішній день став справжнім святом - казкою для наших діток!

19 грудня 2022 о 14:32 | Губенко Ю. М. | немає коментарів

А як же без листа Святому Миколаю? 18 грудня наші діти написали листи, в яких висловили свої мрії і бажання. Нехай вони обов"язково здійсняться!

18 грудня 2022 о 11:31 | Губенко Ю. М. | немає коментарів

Підтримати рідних і близьких, знайомих і незнайомих у цей складний час - дуже важлива справа . Тому, 17 грудня, наші діти за допомогою підбадьорливих записок : "Усе буде добре!", "Усе буде Україна!" підтримали багатьох людей.
Так на рахунку школярів з"явилася 17 цукерочка.

17 грудня 2022 о 11:28 | Губенко Ю. М. | немає коментарів

Усі діти добре знають: щоб книги слугували довше. треба про них турбуватися, відремонтувати їх. "Допоможи книзі" - так називалась добра справа, яку виконали наші школярики 16 грудня.
Бережіть книги! Вони наші надійні друзі і помічники!

16 грудня 2022 о 10:47 | Губенко Ю. М. | немає коментарів

15 грудня відзначають всесвітній день чаю. Сьогодні учні початкових класів Клубівського ліцею дізналися ббагато нового про найпопулярніший напій та традиції, пов'язані з ним.
А ще зробили добру справу - провели час з родиною за улюбленого чаю.
А ви вже пили сьогодні чай?

15 грудня 2022 о 10:58 | Губенко Ю. М. | немає коментарів

Уміти ділитися з друзями - це також добра справа. Сьогодні, 14 грудня, наші діти вчилися бути щедрими - ділилися солодощами з однокласниками.

14 грудня 2022 о 15:22 | Губенко Ю. М. | немає коментарів

Уміти розважатися - це також добра справа. Сьогодні, 13 грудня, учні початкових класів нашого ліцею взяли участь у танцях-зігріванцях, тому на їхніх оберегах з"явилася ще одна цукерочка

13 грудня 2022 о 13:20 | Губенко Ю. М. | немає коментарів