Учні ліцею стали призерами фестивалю-конкурсу з хореографічного мистецтва «Grand Spring Festival» у Рівному.

Date: 2 червня 2021 о 05:44
142 view

30 травня в Міському палаці культури Рівного відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс з хореографічного мистецтва «Grand Spring Festival». Його організаторами виступили танцювальний клуб «Флеш» Рівненського міського Палацу культури, Управління культури та туризму Рівненської міської ради, кафедра хореографії Рівненського державного гуманітарного університету.

«Grand Spring Festival» – це унікальна можливість для усіх учасників хореогафічних колективів України показати свої таланти, підвищити свій творчий професійний рівень під час виступу, обмінятися досвідом, досягненнями, познайомитися з колективами з різних куточків України, взяти участь у конкурсі та отримати пам’ятні подарунки, дипломи, медалі, кубки і призи.

У фестивалі-конкурсі приймали участь танцювальні колективи, ансамблі, малі форми, дуети та солісти всіх напрямків, віком від 3 до 35 років, в наступних номінаціях: класична хореографія, народна хореографія (фольклор, народно – сценічна, академічна, стилізована), бальна хореографія (європейська, латиноамериканська програма, формейшин, секвей), сучасна хореографія (modern, contemporary, jazz-modern, afro-jazz, інші сучасні напрямки).

Мистецькі виступи учасників мистецького конкурсу оцінювало журі у складі:  переможець проєкту «Танці з зірками 2020» Макс Леонов; головний хореограф команди Рівного на телевізійному проекті «Майданс», фіналістка танцювального проекту «Танцюють всі - 5», артистка Kozar Dance Theatre, хореограф та артистка в команді Тіни Кароль, хореограф шоу «Голос діти», головний хореограф шоу "Різдвяні історії з Тіною Кароль" Аліса Зайцева; Заслужений артист України, головний балетмейстер Оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, член правління Київського осередку Національної хореографічної спілки України, доцент кафедри хореографії Київського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка та Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Вячеслав Вітковськи; Заслужена артистка України, лауреат премії В.Пісарева, лауреат міжнародного конкурсу хореографів «Balett Fest», балетмейстер-постановник, хореограф, прима-балерина Львівської Національної опери Анастасія Юсупова, Заслужений діяч естрадрадного мистецтва України, суддя Вищої категорії зі спортивних танців Леонід Майстер.

Учні нашого ліцею у складі хореографічного ансамблю "Сапфір", Плужненської дитячої школи мистецтв, яка працює на філії в селі Клубівка, здобули дві 4 премії в номінації "Сучасний танець" в групах "змішана" та "ювенали".

Вітаємо учасників ансамблю та їх керівника Шкодюк Ольгу Миколаївну з гідним результатом!